CO NABÍZÍME

Jsme dynamická, projektově orientovaná komunikační agentura s týmem spolehlivých odborníků, nápaditých kreativců a odpovědných produkčních. Našim klientům přinášíme efektivní řešení na míru. Věříme v spolehlivé a loajální vztahy, které se opírají o profesionalitu, odpovědnost, otevřenost a osobní pochopení.
Během 30 let jsme získali bohaté zkušenosti s kampaněmi, projekty a zakázkami pro lokální a mezinárodní klienty, jež se opírají o zkušenosti mediální komunikace, propojení tradičních a digitálních marketingových řešení a znalost efektivního workflow vedoucí k špičkovému servisu při zachování optimální ceny.
V rámci středoevropského regionu přinášíme funkční kreativní řešení a spolehlivý produkční servis. Jsme schopni realizovat kampaně i dílčí projekty se znalostí lokálního know-how po celé Evropě i jinde ve světě.

BRAND BUILDING

Tvoříme korporátní identitu a design. Pomáháme budovat silné značky a upevňovat správnou strategií jejich místo na trhu. Kvalitní branding je zárukou návratnosti vložených prostředků.

ATL, STRATEGIE, NÁKUP MÉDIÍ

Vytváříme efektivní mediální mix. Nakupujeme výhodně mediální prostor. Připravujeme podklady do médií. Staráme se o průběh kampaní.
Komunikujeme v digitálním prostředí. Sociální sítě, microsite a aplikace zná dnes každý. A každý, kdo chce moderně a účinně oslovovat svou cílovou skupinu, je také používá. Mají řadu předností, o nichž se jiným médiím jen sní…

BTL, SHOPPER MARKETING

Největší potenciál k nákupu leží přímo v místě prodeje. Připravujeme originální POS produkty k podpoře prodeje. Navrhujeme a vyrábíme široké spektrum tiskovin, produktových listů a reklamních předmětů.

VYDAVATELSTVÍ, PR

Slova jsou základní stavební prvek komunikace. Jsou nositelem emocí, kterým umíme pomoci zajímavým designem i výběrem vhodného materiálu a technologie. Vytváříme obsahovou i výtvarnou podobu časopisů a publikací. Garantujeme profesionální publicistickou práci včetně technické a jazykové redakce. Nabízíme výrobu kvalitních tiskovin za optimální cenu.

Vydáváme vlastní nezávislý internetový magazín Žena v autě.cz, který se během let stal úspěšným titulem zaměřeným na české řidičky.

EVENTY, PROMOCE

Vymýšlíme a realizujeme eventy, promoakce a roadshow s nápaditým obsahem i formou. Připravujeme program, vybíráme lokality a doprovodné služby. Realizujeme výstavy a instalace, máme zkušenosti v ČR a na okolních trzích.